Értékesítő - területi képviselő Pécs

A Silk Solutions Kft pécsi telephelyére keressük Értékesítő - Területi képviselő munkakörbe új csapattagunkat. Cégünk autóápolási termékeinek marketing, és értékesítési ágazatát szeretnénk megerősíteni, egy kellően pörgős, vagány, pozítív gondolkodású, autókat kedvelő új munkatárs bevonásával. A SILKGROUP-nál folyamatosan innoválunk, és újitunk, nincs megállás. Komoly céljaink vannak, így szeretnénk ha leendő Csapat tagunk is szeretne ezekben a sikerekben részt venni, és megállíthatatlanul elakarja érni a célokat.

Feladatok

Leendő kollégánk feladatai

  • a cégünk által forgalmazott termékek értékesítése
  • tanácsadási tevékenység folytatása
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • partnerek túraterv szerinti látogatása
  • a meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • új vevők szerzése
  • a piaci pozíció hatékony és eredményes növelése
  • rendelésfelvétel, árajánlat készítés

Elvárások

  • office felhasználó szint
  • számítógépes ismeretek
  • proaktivitás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, pontosság
  • mobilitás
  •  kiváló kommunikációs képesség

Előnyök

  • Idegen Nyelv ismerete
  •  Kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (fix alap + jutalék)
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Céges telefon
  • Céges laptop
  • Céges autó
  • Fiatalos lendületes Csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott