Szakmunka

Villanyszerelő állás Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 11. 12. 09:50

Hidrot Kft.

Cégünk több mint 40 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás. Elsősorban különféle zöldfelület-karbantartó, útkarbantartó, hóeltakarító és téli síkosságmentesítő eszközök tervezésével és gyártásával foglakozunk. Ehhez keresünk:

Villanyszerelő

munkatársat

Feladatok:

  • Az új gyártású berendezések villamos szerelése
  • Közreműködés a berendezések villamos rendszereinek kialakításában
  • A javításra átvett berendezések villamos hibáinak felvételezése, szükség szerinti javítása, karbantartása
  • A telephelyünk villamos infrastruktúrájának karbantartása
  • Riasztó és infokommunikációs rendszerünk működésének biztosítása
  • Szükség esetén segítségnyújtás társosztályoknak

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség
  • Elektromos rajzolvasási és dokumentálási készség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Járművillamossági ismeret
  • PLC programozási ismeret,
  • Kreativitás, jó csapatmunka

Amit kínálunk:

  • Stabil, 40 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonú cég háttere
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése