Fizikai, segéd, betanított munka

Ipari berendezések szervizeléséhez kollégákat keresünk hosszú távra Pécsett

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2020. 08. 07. 11:07

A cégünk profiljába tartozó ipari berendezések (elsősorban iszapvíztelenítő centrifugák és csigás prések) országszerte végzett szervizeléséhez műszaki alapvégzettséggel rendelkező kollégákat keresünk hosszú távra.

Feladatok:

Berendezések üzemelési helyen történő karbantartása, javítása, esetenként műhely munka.

Elvárások:

  • műszaki irányú középfokú alapvégzettség
  • minimum 3 év gépjárművezetői tapasztalat (B kategóriás jogosítvány)
  • önálló és csapatban történő munkavégzés is vezetői utasítások betartásával
  • jó kommunikációs készség
  • szorgalom

Amit kínálunk:

  • Korszerű munkakörülmények
  • Megbízható bérfizetés
  • Családias légkör
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése