Német cég wellness és egészségiparági munkakör betöltésére baranyai régióba munkatársakat keres

Bosnyák Tibor Egyéni vállalkozó

Nettó 75 000 Ft - 375 000 Ft / hónap
2020. 08. 06.

Európa legnagyobb direktértékesítéssel foglalkozó 35 éves múltú Német központú wellness és egészségiparágban tevékenykedő  multinacionális cégünkhöz keresünk másod és főállású munkakör betöltésére 20-50 év közötti személyeket.

A szükséges tudás elsajátítását cégen belüli díjmentes online képzésekkel magas színvonalú előadók társaságában segítünk elsajátítani.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak találja magát a pozíció betöltésére kérem FÉNYKÉPES önéletrajzzal szíveskedjen jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A szimpatikus jelentkezők 3-5 munkanapon belül telefonos felkeresésre kerülnek!

A NEM FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL jelentkezőket nem hívjuk vissza!

Feladatok

  • Partnerekkel való kapcsolatfelvétel telefonon
  • Céges események megszervezése és lebonyolítása
  • Új munkatársak bedolgozása
  • Személyes egészségügyi állapot felmérése
  • Személyre szabott megoldás kidolgozása
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Ápolt megjelenés
  • Üzletiesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Fejlődni akarás
  • Magas kudarctűrő képesség
  • Nyitottság
  • Megbízhatóság
  • Céltudatosság
  • Vállalkozói gondolkodás
  • Kitartás
  • Alázat
  • Magabiztosság
  • Pontosság
  • Jó szervező képesség
  • Empátia

Előnyök

  • Korábban értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nyugat európai jövedelem
  • Magas minőségű Német céges autó biztosítása
  • Szabad időbeosztás
  • Személyes fejlődés
  • Díjmentes képzések
  • Cégen belüli díjmentes exklúzív külföldi utazások
  • Magas színvonalú rendezvények / Előadók
  • Fiatalos csapat
  • Modern Környezet
  • Hosszútávú stabil karrierlehetőség
  • " ÉV VÁLLALKOZÁSA DÍJ NYERTESE"

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott
  • Közép vezető
  • Felső vezető