Raktározás, logisztika

Raktáros álláslehetőség a Tom Marketnél

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 07. 30. 10:53

A Tom Market újonnan nyíló, pécsi raktárába keresünk munkatársakat Raktáros és áru-összeállító munkakörbe.

Munkavégzés helye: Pécs

Állás típusa: Teljes munkaidő, Szerződés

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Polcfeltöltés
  • Komissiólap alapján az áruk leszedése, komissiózása
  • Átadás-átvételi és fizikai készletellenőrzési feladatok ellátása
  • Fizikai anyagmozgatás, árupakolás
  • Kézi és gépi árumozgatás
  • Áruátvétel és kiadás folyamatában részvétel

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Raktározási ismeret és tapasztalat
  • Előnyként tekintünk a következőre: NKH jogosítvány, gyalogkíséretű, ráállólapos, vezetőállásos vagy elektromos (3313, 3324 géposztály)

Amit kínálunk:

Juttatások:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidő
  • Alapbér + próbaidőt követően teljesítménybérezés
  • Munkába járás költségtérítése törvényileg meghatározott mértékben
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése