Ügyfélkapcsolati munkatársat keresek Pécsett

Olyan lendületes, tettre kész kollégát keresek, aki nyitott arra, hogy új dolgokat tanuljon. Teljeskörű pénzügyi termékpalettával rendelkező mamutcéghez fogsz csatlakozni, amennyiben rád esik a választásunk, ahol minden feltételt biztosítanak neked, ahhoz, hogy sikeres légy....a többi rajtad múlik!

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

Te vagy az emberünk, ha szeretsz kommunikálni. Kezdeményező típus vagy, akinek nem jelent problémát, ha mindennap telefonálni kell, és tárgyalni, fontos - az emberek pénzügyeit érintő - témában. Szeretnél egy új szakmát tanulni, melyre majd hivatásként tudsz teinteni. Légy nyitott, és tegyél meg mindent azért, hogy mielőbb megtanuld az itteni feladatokat!

Elvárások

Minimum érettségi vagy biztosításközvetítői vizsga várunk tőled, ha diplomád van, akkor azonnal tudsz kedzeni.

Kérem, hogy az NE JELENTKEZZ ha a fentiek közül kevesebb, mint 4 dolog illik rád!

Előnyt jelent, ha dolgoztál már értékesítési területen, és adtál már el legalább egy dolgot valakinek!

Amit kínálunk

Amiért felelősséget vállalok, ha megállapodunk, megtanítom neked ezt a szakmát, és a tőlem telhető maximalizmussal segítelek ezen a pályán, hogy minél sikeresebb lehess! Teszem mindezt úgy, hogy egy prémium kategóriás cég áll mögöttünk, aki minden szakmai tudást INGYENESEN biztosít, hogy Te majd ezek után NYUGATI SZÍNVONALÚ JÖVEDELEMRE tehess szert.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános