Adminisztráció, irodai munka

Pécsett irodai adminisztratív állás felsőfokú angol nyelvtudással

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 07. 28. 14:51

A ToxInfo Kft. hazánk első kémiai biztonságra specializálódott szolgáltató és tanácsadó vállalkozása. Cégünk új munkatársat keres irodai adminisztratív munkakörbe, felsőfokú angol nyelvtudással, határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatásra.

Feladatok:

  • Kémiai biztonsághoz kapcsolódó dokumentációk fordítása
  • Dokumentumok szerkesztése, előkészítése
  • Fordításszervezés
  • A cég egyéb munkafolyamataiban történő aktív részvétel

Elvárások:

  • magabiztos, felsőfokú angol nyelvtudás
  • megfelelő kommunikációs és fogalmazási készség
  • MS Office programok gyors és hatékony kezelése

Előnyök:

  • egyéb idegen nyelv legalább középfokú ismerete (német, olasz, spanyol, francia, stb.)
  • fordítást támogató szoftver ismerete (MemoQ, Trados)

Amit kínálunk:

  • főállásban történő foglalkoztatás
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil háttér, béren kívüli juttatások
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat
  • kulturált munkakörnyezet
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése