Fizikai, segéd, betanított munka

Optikai, gyenge áramú hálózatépítőket-szerelőket keresünk akár betanított munkásként is

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Országosan
2020. 07. 27. 14:06

Optikai és gyenge áramú hálózatépítőket és szerelőket felveszünk, akár betanított munkásként is!

HETELŐS munkavégzés az ország egész területén!

"B"kategóriás jogosítvány feltétel.

Színtévesztés, magasságtól való félelem kizáró ok!

Szakmai hozzáértés nem szükséges.

Feladatok:

  • Kültéren legalább 6 m-es oszlopmagasságban légkábel húzás, optikai kötődobozok felhelyezése, szálhegesztés

Elvárások:

  • Ne legyen tériszonya
  • Ne legyen színtévesztő
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszútávú munka.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése