Általános karbantartó állás Pécsett

Számos Ötlet Bt.
Pécs
Nettó 200 000 Ft / hónap
2020. 07. 20.

Általános karbantartót keresünk, épületkomplexum üzemeltetéséhez.

Nem baj, ha valaki pályakezdő.

Fontos elvárás, hogy a pályázó személy az épületkarbantartói feladatok ellátását "jó gazda" módjára végezze.

Feladatok

  • általános karbantartói, gondnoki feladatok végzése épületen belül és kívül,
  • részvétel hiba- és üzemzavar elhárítási feladatokban,
  • épületrészek, gépek, berendezések megelőző karbantartása
  • műszaki berendezések folyamatos tervszerű karbantartása (légkondicionáló, fűtő és melegvíz ellátó rendszerek, ajtók, kapcsolószekrények stb.)
  • Iroda komplexumok folyadékhűtőinek, hőszivattyúinak, légkezelő berendezések karbantartása, javítása.
  • kisebb festési, faljavítási feladatok
  • fogyasztásmérők leolvasása havonta
  • Üzemzavar, hibaelhárítás
  • Tervezett, időszakos karbantartások lebonyolítása, napi üzemvitelhez szükséges mechanikai beavatkozások,
  • Javítások, karbantartások számítógépen való dokumentálása, a tevékenységek hatósági előírás szerinti dokumentálása.
  • Ellátó rendszerek működtetése és karbantartása
  • Eseti jellegű javítások.

Elvárások

  • Jártasság épületgépész munkák ellátásában/épületüzemeltetésben
  • Épületvillamossági, gépészeti berendezések ismerete,
  • Szakmai önállóság, fegyelmezettség, problémamegoldó képesség, műszaki érzék, munkabírás

Előnyök

  • Épületkarbantartói gyakorlat,
  • villanyszerelő és/vagy gépész szakirányú végzettség, általános karbantartói végzettség
  • Biztos szakmai tudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • képzések finanszírozása
  • stabil tulajdonosi háttér, hosszútávú együttműködés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott