Ügyfélkapcsolati álláslehetőség pécsi központunkban, német nyelvtudással

A magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. 27 éves fennállása alatt Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőte ki magát.

Pécsi központunkba kollégát keresünk a következő munkakörbe:

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport csapatának tagja lenni?

Szívesen foglalkozol emberekkel, bírod az adminisztrációd és van egy kis kereskedői vénád? Többre vágysz egy egyszerű adatrögzítésnél?

Ha a válaszod ezekre a kérdésekre IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb csapatunk legújabb tagjának, hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereink és céljaink eléréséhez!

Feladatok

  • Német nyelvterületen élő vásárlókkal kapcsolatos általános ügyintézés
  • Beérkező igények/rendelések kezelése, feldolgozása, rögzítése, után követése
  • Értékesítői szemlélet, proaktív munkavégzés
  • Értékesítők munkájának támogatása
  • Megrendelések, vásárlások adminisztrálása
  • Termék, illetve megrendelés specifikus tanácsadás
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, partnerekkel, új partnerek megkeresése
  • Reklamációs ügyintézés
  • Termék promóció
  • Ügyfélszolgálat többi munkatársának segítése, igény szerint helyettesítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Értékesítői attitűd
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, strukturált, önálló munkavégzés
  • Együttműködési készség
  • Hatékony konfliktuskezelő és stressztűrő képesség

Előnyök

  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Életvitelszerűen korábban német nyelvterületen való tartózkodás

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Kiszámítható munkaidő
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kulturált munkakörnyezet

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a "Jelenetkezem" gombra kattintva lehet.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott