Bérelszámoló pozícióba kollégát keresünk Pécsett

PÉTÁV Kft.
Pécs
2020. 07. 13.

A PÉTÁV Pécsi Távfűtő Kft. lehetőséget hirdet az alábbi pozíció betöltésére

Bérelszámoló

Feladatok:

  • teljes körű bérszámfejtés;
  • TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása;
  • hatóságok felé bevallások, adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése;
  • családi, adó-, és személyi kedvezmények rögzítése;
  • pótlékok rögzítése, elszámolása;
  • munkavállalók be-, és kijelentésének ügyintézése;
  • munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása;
  • kapcsolattartás a társterületekkel, a munkavállalókkal, a hatóságokkal, írásban és szóban egyaránt;
  • nyilvántartás vezetése jogerős bírói határozattal letiltott pénzintézeti tartozásokról, gyermektartásdíj fizetési kötelezettségekről, egyéb letiltásokról, levont tartozások elektronikus úton vagy postán keresztül történő utalása a kedvezményezettek részére,
  • munkaügyi terület támogatása, kapcsolattartás a munkavállalókkal, segítségnyújtás bér és társadalombiztosítási kérdésekben.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség;
  • bér- és TB ügyintézői végzettség;
  • az adózási és társadalombiztosítási, munkajogi jogszabályok naprakész ismerete;
  • bérszámfejtési területen szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • pontosság, precizitás, igényes munkavégzés;
  • együttműködési képesség.

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • Nexon bérszámfejtő program gyakorlati ismerete;
  • azonnali kezdés.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános