A Bűnös Élvezetek Kicsiny Boltja eladó munkatársat keres hosszú távra

Bűnös Élvezetek Kicsiny Boltja

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Pécs

Nettó 175000 - 280000 / Hónap
2022. 01. 19.

Magyarország egyik legjobb kisboltjába (négyszeres ÉV BOLTJA) keresünk  új munkatársat csapatunkba.

Olyan, lehetőleg 25 év alatti fiatal jelentkezését várjuk, aki szeretne (és akar!), akár több évig is együtt dolgozni velünk, elhivatott a munkája iránt és nem csak pillanatnyi szükségmegoldást, pénzkereseti lehetőséget keres. Nem alkalmi munka, nem diákmunka!

Fontos! 25 év alattiaknál a netto bérhez még hozzá adódik a jövedelemadó összege (január 1-től nem kerül levonásra)!

Feladatok

  • vásárlók kiszolgálása, a megtanult metódus szerint
  • pénztárgép és a készletkezelő program kezelése
  • üzlet tisztán tartása
  • áruátvétel
  • termékkihelyezés
  • termékismeret elsajátítása
  • részvétel folyamatos képzésben
  • részvétel a marketing munkában

Elvárások

  • tárgyalóképes középfokú angol nyelvtudás
  • minimum érettségi
  • kiváló számítógép kezelői ismeretek
  • eredmény- és vevőorientélt gondolkodás
  • jó kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • terhelhetőség

Előnyök

  • 25 év alatti életkor
  • egy munkahelyen eltőltött hosszabb idő
  • kereskedelmi végzettség
  • kereskedelmi gyakorlat
  • fényépes önéletrajz

Amit kínálunk

  • munkádat büszkén vállalhatod, az ország egyik legjobb boltjában dolgozhatsz
  • jó munkakörülmények
  • nagyszerű csapat
  • munkatársnak (nem "egyszerű alkalmazottnak") tekintünk
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • biztos, folyamatosan növekvő jövedelem
  • próbaidő után forgalom arányos cafeteria (15 -30 000.-Ft)
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!