Matematika-bármely szakos középiskolai tanár álláslehetőség

A PTE Szociális és Egészségügyi Szakgimnázium és Szakközépiskola matematika szakos középiskolai tanári állást hirdet.

A munkavégzés helye: Pécs, Berek utca 15.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéltrajz
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy rendelkezik a munkakör betöltéséhez előírt végzettséggel. A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség adatairól szóló nyilatkozatnak tartalmaznia kell az alábbiakat: a végzettség típusa/szintje, az oklevélben nevesített (szak)képzettség megnevezése, a megszerzés dátuma, az okirat száma, a kiállító intézmény neve. A végzettséget igazoló eredeti dokumentumok bemutatására a személyes elbeszélgetésre történő kiválasztás esetén kerül sor.
  • 90 napnál nem régebbi hatósági bizonyítvány a büntetlen előélet és annak igazolására, hogy a közalkalmazott nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt.
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

A pályázat benyújtásának módja:

Postai úton az intézmény igazgatójának címezve: PTE SZESZI 7632, Pécs, Berek utca 15.

vagy :

Elektronikusan: A "Jelentkezem" gombra kattintva.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. június 20.

A pályázattal kapcsolatban további információt nyújt: Dr. Tratnyek Magdolna igazgató

 Tel: +36-30-387-3815

Bérezés a hasonló munkakört betöltő középiskolai tanárok bérét alapul véve megegyezés szerint.

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2020. augusztus 15.

Feladatok

  • Matematika órák megtartása
  • technikumi tanulók nevelés-oktatása
  • érettségire való felkészítése az intézmény szakmai programja, tantárgyfelosztása alapján.

Elvárások

  • Egyetem, matematika-bármely szakos középiskolai tanári végzettség.
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Büntetlen előélet

  • Matematika – informatika vagy matematika – angol szakpárosítás előnyt jelent.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott