Fizikai, segéd, betanított munka

Kőműves és/vagy burkoló kollégát keresünk Pécsen és vonzáskörzetében

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2020. 07. 01. 12:33

Alapvetően kőműves szakmunkást keresünk, Pécs és Pécs környéki munkákra.

Hideg burkolói gyakorlat nagy előnyt jelent.

16.000,-Ft/nap nettó fizetést tudunk biztosítani.

Saját gépkocsi használat szintén meghatározó előnyt jelent.

Amennyiben saját szerszámait használja  munkavégzéskor költségtérítést tudunk biztosítani.

Saját gépkocsi használata esetén szintén költségtérítést adunk.

Egész éves munkavégzés biztosított, beleértve a téli munkákat is. Alapbéren felűl célprémium lehetősége.

Feladatok:

  • Magas és mélyépítő kőműves munkák és az ezzel kapcsolatos egyéb tevékenységek.

Elvárások:

  • Legalább 3-4 éves szakmai tapasztalat.

Előnyök:

  • Leinformálhatóság.
  • 4 évnél több szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felűl célprémium lehetőség.
  • Egész éves munkalehetőség (télen is).
  • Gépkocsi költségtérítés.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése