Stabil és sikeres autókereskedés könyvelőt keres pécsi telephelyére

A Schneider Autóház Kft. a régió egyik meghatározó és sikeres gépjárműkereskedése, amely 28 éve van jelen a gépjárműkereskedelem és szerviz területén. Az üzleti sikerek mellett a munkatársak és az ügyfelek elégedettsége az, amire méltán büszkék vagyunk. Pénzügyi részlegünk könyvelési csoportjába keressük új munkatársunkat KÖNYVELŐ munkakörbe.

Feladatok

  • a cégcsoport könyvelési részfeladatainak ellátása
  • adóbevallások és beszámolók elkészítésében való aktív részvétel
  • riportok készítése a vezetőség és az importőrök felé
  • intenzív kapcsolattartás a társosztályokkal, valamint a hatóságokkal

Elvárások

  • magasszintű számviteli és adózási ismeretek
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • igény a folyamatos fejlődésre
  • minimum középfokú végzettség
  • aktív és magabiztos felhasználói szintű számítógépes tudás

Előnyök

  • mérlegképes regisztráció
  • integrált ügyviteli rendszerekben szerzett jártasság (Rlb, Progression, Kulcs-Soft, Navision stb.)

Amit kínálunk

  • biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely
  • vonzó munkakörnyezet, változatos munkaköri feladatok
  • lehetőség a szakmai fejlődésre
  • folyamatos szakmai és vezetői támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott