Kereskedelem, értékesítés

Kereskedelmi értékesítő-üzletkötő állás Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 06. 15. 22:16

A Multifruct Kft. pécsi székhelyű élelmiszeripari alapanyagokat gyártó és forgalmazó (külföldi élelmiszeripari alapanyagokat gyártó cégek kizárólagos képviselete) cég.

További információ: www.multifruct.com

Feladatok:

  • meglévő partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás, rendelések felvétele és kezelése, valamint a partnerek lojalitásának és forgalmának növelése
  • termékfejlesztések koordinálása
  • új partenerek felkutatása és azokkal sikeres üzletkötés
  • rendszeres riport készítése a szakmai vezető felé

Elvárások:

  • élemiszeripari / kereskedelmi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office programok felhasználószintű ismerete
  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunkációs készség
  • angol nyelvtudás
  • rugalmasság, kitartás

Előnyök:

  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hossú távú munkalehetőség
  • fiatalos csapat
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése