Gyártás előkészítő munkatársat keresünk Pécsett

SCORE-WELL HOLDING Kft.
Pécs
Bruttó 300 752 Ft / hónap
2020. 06. 05.

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő cégnél dolgozni?

Cégünk nyílászáró -és bútorgyártó üzemet hozott létre lakossági -és céges ügyfelei részére Pécsen.

Fő profilunk a külső- és belső nyílászárók előállítása fa, ill. fa-alu szerkezettel, továbbá a lakásokba, családi házakba és irodákba szükséges bútorok elkészítése egyedi igények szerint.

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes Önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Alapadatok rögzítése és karbantartása az ügyviteli szoftverben
  • Ajánlatkérések, megrendelések (belső-külső) feldolgozása és karbantartása az ügyviteli szoftverben az érvényes előírások alapján
  • Elő- és utókalkuláció készítése
  • A termékek eladási árainak számolása, aktualizálása, nyomon követése
  • Külső-belső rajzdokumentációk készítése az erre a célra használt gyártás előkészítő , látványtervező programban
  • Projekt jellegű feladatok koordinálása, felügyelete, társterületek tájékoztatása, szükség esetén oktatása
  • Technológiai kérdések tisztázása a megrendelővel, ajánlatkérővel
  • Különböző jelentések, kimutatások készítése
  • Gyártási folyamat végigkísérése az anyag beérkezésétől a készletre vételig

Elvárások

  • Kreativitás
  • Megbízhatóság
  • Magas szintű precizitás
  • Szükséges gépek ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • A szakma alapos ismerete
  • Gyártás előkészítő, vagy Lakberendező végzettség
  • A fenti végzettségek hiányában minimum 3 év tapasztalat gyártás előkészítői munkakörben

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • ajánlólevél

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem és juttatások
  • tartós szakmai fejlődés
  • hosszú távú, biztos munkahely egy folyamatosan fejlődő társaságnál

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott