Asztalos munkatársat keresünk Pécsett

TakiHome Kft.
Pécs
2020. 09. 14.

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő cégnél dolgozni ? Cégünk nyílászáró -és bútorgyártó üzemet hozott létre lakossági -és céges ügyfelei részére Pécsen. Fő profilunk a külső- és belső nyílászárók előállítása fa, ill. fa-alu szerkezettel, továbbá a lakásokba, családi házakba és irodákba szükséges bútorok elkészítése egyedi igények szerint.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes Önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Elkészíti, beépíti és javítja az épületek faalapanyagú szerkezeteit, pl. ajtókat, ablakokat, zsalukat, lambériákat, küszöböket, padlóburkolatokat, falépcsőket, redőnyöket, beépített bútorokat, valamint faház elemeket gyárt és szerel össze.

Elvárások

  • A megfelelő minőségű anyagok kiválasztása;
  • A nyers fa gőzölése és szárítása;
  • Műhelyrajz készítése;
  • Gyártáshoz szerszámok kiválasztása, szerszám élének kialakítása, karbantartása;
  • Műhelyrajz alapján a termékekhez a tömör és lapalkatrészek megmunkálása (fűrészelése, marása, gyalulása, esztergálása, fúrása, ragasztása, csiszolása) kézi- vagy gépi szerszámokkal, eszközökkel;
  • Alkatrészek kezelése (pácolása, lakkozása, festése);
  • Alkatrészek összeszerelése, épületasztalos-ipari termékek (ajtók, ablakok, fal- és padlóburkolatok, lépcsők stb.) gyártása;
  • Építkezéseken helyszíni szerelés, ajtó- és ablakszerkezetek, előre gyártott szekrények, polcok beépítése, álmennyezet, fal-és padlóburkolatok, lépcsők szerelése, mázolása, lakkozása;
  • Kilincsek, zárak beszerelése;
  • Ajtók, ablakok, lépcsők farészeinek javítása, alakítása, felújítása.

Előnyök

  • Kreativitás
  • Megbízhatóság
  • Magas szintű precizitás
  • Szükséges gépek ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • A szakma alapos ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ajánlólevél

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Tartós szakmai fejlődés
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy folyamatosan fejlődő társaságnál

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott