Fizikai, segéd, betanított munka

Pécsi telephelyű autó szervizbe szerelőket keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2020. 05. 29. 09:40

A Car-Tech Kft Pécs Pipitér út 105 szám alatti telephelyére munkatársakat keres

Úgy érzed, megvan benned a megfelelő akarat és kitartás ? Elhivatott , lendületes csapatunkba szeretnél dolgozni ?

Versenyképes jövedelemmel, európai környezetben, jókedvű fiatalos csapatunkba várunk

Állás, munka területe(i):
1/ Szakmunka : Teljes munkaidő

  • autószerelő,
  • gépszerelő,
  • mezőgazdasági gépszerelő

2/ Betanított munka : Teljes munkaidő

  • autószereléshez, gépszereléshez, lakatos munkákhoz

Jelentkezni:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Édelmann Zsuzsanna : +3630/ 93 825 57

Feladatok:

  • személy és tehergépjárművek teljeskörű szervizelés , karbantartása,

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Lojalitás
  • Műszaki beállítottság
  • Rugalmasság
  • Magas fokú együttműködési készség

Előnyök:

  • önálló munkavégzésmegbízhatóság
  • haszongépjármű szervizelésében szerzett gyakorlat,
  • c,d,e kategóriás jogosítvány,
  • járműdiagnosztikai eszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • egyműszakos munkarend
  • munkáltató által finanszírozott továbbképzéseken ,tanfolyamokon való részvétel szakmai fejlődési lehetőség
  • korrekt munkakörülmények és feltételek
  • családias csapat

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése