Álláslehetőség szarvasmarha felvásárló munkakörben Pécsett

Drovers Kft.
Pécs
2020. 05. 18.

Évtizedes múlttal rendelkező, szarvasmarha felvásárlással foglalkozó cégünk felvásárló kollégát keres Dél-Dunántúli régióban történő kereskedelemhez.

Feladatok

  • szarvasmarha piacon történő felvásárlás (növendék szarvasmarha, vágóállat)
  • folyamatos kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel,
  • új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok építése,
  • felvásárláshoz kapcsolódó dokumentációk előkészítése (hazai továbbtartásra, exportra)
  • szállítások lebonyolítása
  • felvásárlásokhoz, számlázáshoz szükséges naprakész, precíz dokumentáció vezetése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • mezőgazdasági vagy kereskedelmi tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Kiváló kommunikációs képesség és tárgyaló készség
  • „B” kategóriás jogosítvány, („C” kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel)
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • cégautó
  •  laptop

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott