SMT vezető munkakörbe kollégát keresünk Pécsett

Baranya megyei- pécsi- elektronikai termékeket gyártó német cég – SMT vezetőt- keres az alábbi feladatkörrel:

SMT vezető  munkakörbe.

Feladatok:

  • SMT gépekre beültető program készítése, ellenőrzése, optimalizálása -oktatása.
  • Próbagyártások támogatása- 0 Széria követés, dokumentálás, optimalizálási javaslatok kidolgozása,
  • SMT folyamatok optimalizálása;
  • SMT terv készítése- Gyártástervezés
  • Új termékbevezetéshez dokumentáció készítése;
  • Munkautasítások, dokumentációk készítése, módosítása;
  • Gépkarbantartások ellenőrzése, kapcsolattartás a karbantartással.
  • Minőségügyi reklamációban való részvétel

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség VAGY több év releváns tapasztalat;
  • Elektronikai gyártásban (SMT) szerzett szakmai tapasztalat
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Előnyt jelent:

  • német nyelvismeret
  • FMEA, Control Plan  ismerete
  • ISO 9001/14001/13485 ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, 100% munkába járás térítés
  • jelenléti bonusz éves bonusz teljesítmény alapján

Jelentkezéseket önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos