Főkönyvelői állás pécsi export - import nagykereskedelmi vállalkozásnál

QX- Impex Kft.
Pécs
2023. 04. 06.

25 éve működő, export – import nagykereskedelmi, cég keres pécsi központjába minimum 3 év szakmai tapasztalattal rendelkező mérlegképes könyvelőt, alkalmazotti munkaviszonyba, vagy vállalkozási szerződéssel.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Éves beszámoló összeállítása;
  • Adatok szolgáltatása a cégvezetés, a bankok és hatóságok felé;
  • Áfa és egyéb bevallások elkészítése, adófolyószámlák ellenőrzése;
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, könyvvizsgálóval;
  • Számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés;
  • Magyar jogszabályoknak megfelelő könyvelési feladatok elvégzése.
  • Főkönyvi és analitikus könyvelés (bank, pénztár, bejövő számlák forintban és devizában)
  • Számlázási folyamat támogatása és felügyelete
  • Analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal

Elvárások

  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes végzettség
  • Naprakész adózási ismeretek
  • Megbízhatóság, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, Excel és Word ismerete

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Bérszámfejtési tapasztalat
  • Kereskedelmi vállalkozásnál szerzett könyvelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, több mint 25 éves múltú vállalkozás
  • Családias légkör, rugalmas munkaidő

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott