Faipari mérnök állás Pécsett

B-My Wood Kft.
Pécs
2020. 05. 05.

Faipari mérnök munkakörbe kollégát keresünk.

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • project elnyerését követően CAD rajzoló kollégával együttműködve gyártmánytervek készítése
  • Árajánlatok, költségvetések készítése, project teljes körű szakmai nyomon követése
  • A szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján, bútorok elkészítésének, szállításának és helyszíni beszerelésének koordinálása, megrendelővel történő kapcsolattartás
  • az elkészült termékek ellenőrzése.

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • szakipari rajzról olvasás
  • asztalos, faipari technikus, illetve hasonló szakirányú végzettség, ÉS bútoripari- / összeszerelői tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • utazási hajlandóság Magyarország területén (esetlegesen 1-2 napos távollét)
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • szívesen és konstruktívan dolgozik csapatban
  • munkavégzése során az ügyfelek minőségi elvárásait tartja szem előtt a gazdaságosság figyelembevételével

Előnyök

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • CAD program ismerete
  • angol nyelvtudás
  • felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • kiegyensúlyozott, stabil vállalati háttér
  • versenyképes jövedelem
  • céges mobiltelefon
  • szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása
  • jó csapatszellem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott