Villamosmérnök állás Pécsett

Hidrot Kft.

Villamosmérnök

Munkavégzés helye: Pécs

2021. 01. 08. 16:19

Hidrot Kft.

Cégünk több mint 40 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás. Elsősorban különféle zöldfelület-karbantartó, útkarbantartó, hóeltakarító és téli síkosságmentesítő eszközök tervezésével és gyártásával foglakozunk. Ehhez keresünk:

munkatársat

Feladatok

  • Az új gyártású berendezések villamos szerelése
  • Közreműködés a berendezések villamos rendszereinek kialakításában
  • A javításra átvett berendezések villamos hibáinak felvételezése, szükség szerinti javítása, karbantartása
  • Ipar 4.0 rendszerek felügyelete,fejlesztése
  • A telephelyünk villamos infrastruktúrájának karbantartása
  • Riasztó és infokommunikációs rendszerünk működésének biztosítása
  • Szükség esetén segítségnyújtás társosztályoknak

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Elektromos rajzolvasási és dokumentálási készség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Járművillamossági ismeret
  • PLC programozási ismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • Kreativitás, jó csapatmunka

Amit kínálunk

  • Stabil, 40 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonú cég háttere
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz megadása kötelező!