Kereskedelem, értékesítés

Marketing és Shop Manager pozícióra kolléganőt keresünk

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 09. 07. 10:17

A Silk Solutions Kft pécsi telephelyére keressük shop értékesítő - webshop kezelő munkakörbe új kolléganőnket.

Cégünk autóápolási termékeinek marketing, és értékesítési ágazatát szeretnénk megerősíteni, egy kellően pörgős, vagány, pozítív gondolkodású, autókat kedvelő új munkatárs bevonásával.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Ügyfelek fogadása, és kiszolgálása pécsi üzletünkben
  • Üzlethelyiség rendbentartása
  • Készletek ellenőrzése, feltöltése
  • Marketing stratégiák előkészítése, kivitelezése
  • Adminisztráció
  • Webshop kezelés
  • Számlázó rendszer használata
  • Facebook, Google kampányok indítása, kezelése

Elvárások:

  • B. kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség szóban, és írásban
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Kereskedelemben vagy egyéb értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés+jutalék
  • Céges mobiltelefon
  • Előrelépési lehetőség
  • Szakmai fejlődés támogatása
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése