Irodai feladatok ellátására pénzügyi adminisztrátort keresünk,azonnali kezdéssel,bólyi munkavégzésre

V-Profi Kft.
Bóly
Nettó 200.000 Ft - 300.000 Ft / hónap
2020. 04. 17.

A V-Profi villanyszerelési Kft. irodai feladatok ellátására pénzügyi adminisztrátort keres, azonnali kezdéssel!

Munkavégzés helye: Bóly

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Általános irodai adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása. Bejövő és kimenő számlák kezelése, (előiktatása, utalásra való előkészítése, bank, pénztár)
  • Munkaügyi feladatok előkészítése a bérszámfejtéshez (munkaszerződés ki- beléptetéskor, havi jelenléti ív)
  • Tárgyi eszköz-nyilvántartás vezetése
  • Elszámolások, statisztikák és egyéb adatszolgáltatások, pénzügyi kimutatások készítése
  • Könyvelői kapcsolattartás

Elvárások

  • Pénzügyi, gazdasági területen szerzett (közép vagy felsőfokú) végzettség, legalább 3-5  éves tapasztalat
  • MS Office csomag felhasználó szintű ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
  • Kommunikatív, gyorsan tanuló személyiség
  • Megbízható, lelkiismeretes, segítőkész hozzáállás

  • Mérlegképes könyvelői végzettség. Bér és Tb. Ügyintézői végzettség
  • Középfokú angol/német nyelvtudás
  • Raktárkezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások, útiköltség hozzájárulás
  • Teljes munkaidős, bejelentett állás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános