Álláslehetőség elektronikai műszerész munkakörben Pécsett

Elektronikai termékeket gyártó családias német cég elhivatott kollégákat keres mindkét telephelyére:

Kapoly- Somogy megye
Pécs-Baranya megye

ELEKTRONIKAI MŰSZERÉSZ

munkakörbe.

Feladatok

  • Tesztelő berendezések használata, karbantartása
  • Teszten kiesett termékek szakszerű analizálás, javítása
  • Az ellenőrzések és javítások a forrasztás technikai szabvány (IPC) szerinti végrehajtása
  • Sorozatkiesés esetén gyors hibafeltárás és visszajelzés a gyártás felé

Elvárások

  • Elektronikai gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Kapcsolási rajz ismerete
  • Magabiztos elektronikai ismeretek
  • Hibafeltáráshoz szükséges eszközök használatának ismerete (multiméter, oszcilloszkóp, RLC mérő … )
  • Javításhoz szükséges eszközök szakszerű használata (forrasztó páka, hőlégfúvó … )
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, 100% munkába járás térítés
  • Jelenléti bónusz és fix készpénz cafetéria elem, egyéb bónusz juttatás

Jelentkezéseket önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattinva kérjük.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános