Vendéglátás

Villányi Panzióban recepciós állás

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Villány
2020. 03. 11. 15:59

Villány központjában található Panzióba keresünk vendéglátásban jártas recepciós kollégát.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk.

Feladatok:

  • Telefonon és e-mailben érkező foglalások felvétele és rögzítése
  • Vendégek fogadása, kijelentkeztetése
  • Számlázás, pénzkezelés
  • Szükség esetén éttermünkben felszolgálói munka végzése

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Átlagon felüli kommunikációs készség
  • Vendégcentrikus magatartás
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

  • Több éves tapasztalat az adott munkakörben
  • Vendéglátós és szállodai szoftver felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felszolgálásban jártasság
  • Borral kapcsolatos ismeretek
  • Két idegen nyelv ismerete (német, angol, horvát)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai ismeretek bővítésének lehetősége
  • Munkába járás támogatása
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése