Bolti dolgozó munkakörben álláslehetőség Pécsett

Értékünk a kollégánk!

Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 6000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből. 2020 márciusától a Lidl Magyarország további 7,3 milliárd forinttal többet fordít béremelésre.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása
  • gyors, precíz pénztármunka
  • árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás

Elvárások

  • precizitás, pontosság, gyorsaság
  • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség
  • rugalmasság, megbízhatóság
  • vásárlóközpontú hozzáállás

  • középfokú szakirányú végzettség és élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előny

Amit kínálunk

  • a munkakörben három év után elérhető bruttó járandóság 323.000 Ft*
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • perc alapú munkaidő elszámolás
  • Lidl kártya
  • pótlékok: műszakpótlék 30%, vasárnapi pótlék 50%
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • nagy értékű egészségprogram

*az összes bruttó járandóságból 25.174 Ft nettó rész Lidl kártya formájában kerül elszámolásra, amely a belépés és a kilépés hónapjában nem járó juttatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott