Adminisztráció, irodai munka

Irodai ügyintéző pozícióba kollégát keresünk Pécsett

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2020. 03. 04. 14:36

Energosun Zrt.

Napelem rendszerek tervezésével, telepítésével, fejlesztésével foglalkozó cég vagyunk, mely ipari és lakossági partnereknek biztosít gazdaságos és személyre szabott megoldásokat.

Egyre bővülő tevékenységünk magas szintű ellátásához keressük csapatunk új tagját pécsi irodánkba irodai ügyintéző munkakörbe.

Feladatok:

Amiket rád szeretnénk bízni

  • recepciós feladatok elvégzése
  • irodai adminisztráció, ügyintézés teljeskorű biztosítása
  • számlázással kapcsolatos feladatok teljesítése
  • operatív feladatok támogatása
  • ügyvezető igazgató munkájának támogatása

Elvárások:

Jelentkezz, ha az alábbiakban magadra ismersz:

  • szeretnél többet tudni a napelem rendszerekről, azok telepítéséről
  • proaktív gondolkodású vagy
  • motiválnak a változatos feladatok
  • jól és konstruktívan kommunikálsz írásban és szóban
  • szeretnél tanulni, fejlődni
  • legalább középfokú végzettséged van
  • hosszú távon szeretnél elköteleződni

Amit kínálunk:

Amit mi kínálunk:

  • felkészült, nagy szakmai tudású csapat tagja lehetsz
  • izgalmas fejlesztésekben vehetsz részt
  • hosszú távon szeretnénk rád számítani
  • rugalmas munkafeltételeket biztosítunk
  • versenyképes jövedelmet adunk
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése