Adminisztrátor kollégát keresünk bólyi munkavégzésre

Samel Művek Kft.
Bóly
Nettó 110.000 Ft - 220.000 Ft / hónap
2020. 02. 19.

Adminisztrátor kollégát keresünk bólyi munkavégzésre.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Termékek fényképes feltöltése webáruházba
  • Csomagok átvétele, feladása
  • Reklamációkezelés
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, vevőkkel.

Elvárások

  • Minimum középiskolai végzettséggel rendelkezel
  • A számítógépet felhasználói szinten kezeled (word, excel, gmail alapfokú ismerete)
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzésre alkalmasnak érzed magad
  • 25 év alatti vagy

Előnyök

  • Német, és/vagy angol alapfokú nyelvtudás
  • Bóly vonzáskörzetében van a lakóhelyed
  • Férfi vagy (raktárban 10-15 kg-os csomagok pakolása miatt)

Amit kínálunk

  • Bejelentett, 8 órás munkaviszony
  • Munka új és jól felszerelt irodában
  • Nettó 110.000 Ft fizetés + jutalék
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Túlóra és hétvégi munkavégzés nélküli munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános