Pécsi könyvelőirodában gyakorlattal rendelkező könyvelőnek munkalehetőség

Leitert-Becker Brigitta Egyéni vállalkozó
Pécs
Nettó 300 000 Ft / hónap
2020. 02. 12.

Kizárólag mérlegkészítésben jártas, több éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk.

Fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.

Feladatok

  • Napi könyvelési feladatok ellátása
  • Folyószámla és főkönyv egyeztetése
  • Bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése
  • Bankbizonylatok könyvelése
  • Vevői és szállítói analitikák  vezetése
  • Beszámolók elkészítése (mérleg, eredménykimutatás)
  • Havi, negyedéves, éves statisztikák elkészítése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, könyvelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Microsoft irodai programok felhasználó szintű ismerete
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Lojalitás
  • Csapatmunkára való képesség
  • Szakmailag folyamatos fejlődési igény

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, folyamatosan fejlődő cég
  • Hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott