Szállítás, fuvarozás

Tehergépkocsi vezető kollégát keresünk Németországba mélyépítő vállalkozáshoz

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 02. 07. 16:15

Távközlési és elektromos hálózatokat építő vállalkozáshoz C vagy C+E  jogosítvánnyal rendelkező tehergépkocsi vezetőt keresünk.   Munkavégzés Nürnberg és Kaiserslautern környékén. 3 hét kint 1 hét  itthon.

Jelentkezéskor rövid önéletrajzot kérünk , korábbi munkahely vagy mukakör megjelölésével , gyakorlat bemutatásával.

Feladatok:

  • Anyagok kiszállíása munkaterületre  ( kábelek , csövek , beton )
  • Törmelék elszállítása lerakóba
  • Gépek kiszállítása munkaterületre és visszszállítása  ( általában 50km - en belüli telephelyről )
  • Nem kizárólag teherautó vezetés , a mélyépítő csapat munkájában is részt kell venni. Pl: Aszfalt élvágás , tömörítés , kábel és csőfektetés

Elvárások:

  • C vagy  C+E jogosítvány és gyakorlat .
  • Jó tájékozódó képesség , ( Mobil , GPS segítségével )
  • Alkohol és kábítószermentes munkavégzés

Előnyök:

  • Mélyépítésben való jártasság
  • Nehézgépkezelői jogosítvány
  • Német kommunnikáció képes nyelvtudás ( Vizsga nem kell )

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés  euroban és forintban
  • Jó minőségű szállás magánházaknál a cég költségére .
  • Általában 3 hét külföldi munkavégzés  1 hét itthon  ( aki nem kíván pihenni, itthon is tudunk munkát biztosítani erre az időszakra , megbeszélés szerint )
  • Havi egy ingyenes ki és hazautazás . céges vagy saját gépjárművel.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése