Munkafelvevő-szerviz tanácsadó állás Pécsett

H2 Energy Kft.
Pécs
Nettó 200 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2020. 02. 06.

A Centrum Autószerviz Kft. Bosch Car szervizbe keresünk munkafelvevő-szerviz tanácsadó munkatársat.

Feladatok

  • Napi feladatok:
  • ügyfeles telefonok fogadása,
  • ajánlatadás,
  • alkatrész rendelés,
  • munkalap felvétele, írása,
  • flottás ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítása,
  • műhelymunkák előjegyzése, szervezése,
  • javítási munkák ellenőrzése,
  • interaktív munkafelvétele, gépkocsi átadása-átvétele,

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • műszaki irányú középfokú szakképesítésed van
  • munkafelvevői területen szerzett releváns szakmai tapasztalatod és/vagy autószerelésben, autóalkatrész értékesítésben való jártasságod
  • B. kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • pontos és precíz vagy
  • kiváló rendszerlátó képességed van
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel
  • jó a szervező- és problémamegoldó készséged
  • ügyfél-centrikus szemléletmóddal és jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • magas a stressz-tűrő képességed
  • terhelhető és megbízható vagy

Előnyök

  • Autószerelői, autóvillamossági végzettség

Amit kínálunk

  • Amit kínálunk Neked:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kiemelt jövedelem

Ha a legjobb vagy, vagy szeretnél az lenni és ezért hajlandó vagy tenni, jelentkezz hozzánk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott