Kereskedelmi eladó munkakörben állás kínálunk Pécsett

Mustang Company Kft.
Pécs
2020. 02. 04.

Kisállatfelszerelés kereskedelemmel foglalkozó cég munkatársat keres kereskedelmi eladó munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye:Pécs

Feladatok

  • Vevőtanácsadás és eladás, kasszatevékenység, törzsvásárlói kör kiépítése
  • Árukezelés, dokumentációk feldolgozása, árubeszerzések rögzítése, reklamációk kezelése
  • A kereskedelmi adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Egyéb általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Eladótér és a raktár rendben tartása
  • Webshop karbantartás

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Jó kommunikációs képesség, motivált és érdeklődő személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, gyors, pontos, önálló munkavégzés
  • Tanulási készség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Állatbarát

Előnyök

  • angol/olasz nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
  • önálló, felelősségteljes munkakör

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános