Menedzsment

Műszaki menedzser munkatársnak álláslehetőség Pécsett

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2020. 02. 11. 16:09

Műszaki menedzser munkatársnak álláslehetőség Pécsett.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Előzetes gyártási tervek alapján az operatív gyártási rend szerkesztése, továbbá az előkészítésében, irányításában, lebonyolításában közreműködés gyártás területén.
  • A vállalat ISO 9001 Minőségirányítási rendszerének felügyelete, dokumentációk frissítése, karbantartása, dokumentációkezelés felügyelete.
  • A hatósági előírások, engedélyek, határidők, figyelése, dokumentációk folyamatos ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás meeting szervezés és információ átadás a gyártás különböző területei között.

A pályázókkal szemben támasztott elvárások: ·

  • Középfokú műszaki végzettség ·
  • Minimum 3 év – előkészítés, lebonyolítási tevékenység területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • ISO 9001 ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek  (elsősorban excel)
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Rugalmasság, hatékony munkavégzés
  • Eredményorientáltság

Előnyök:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 5S szemlélet

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő, teljesítmény alapú bérezés
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes, családbarát munkahelyi környezet
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése