Fodrász munkatársat keresünk Pécs belvárosában

Tattoo Group Kft.
Pécs
Nettó 180 000 Ft - 360 000 Ft / hónap
2020. 01. 24.

Fodrász munkatársunkat keressük újonnan nyíló frekventált helyen található egyetemvárosi szalonunkba. A fodrászat mellett 3 profi tetováló is van, illetve bár, hogy teljes legyen a közösségi élmény.

Ha lendületes csapatra vágysz, ahol már van bejáratott vendégkör, akkor megtaláltuk egymást!

Jelentkezni e-mailben tudsz egy rövid fényképes szakmai bemutatkozóval a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • hajvágás, hajfestés, kezelések végrehajtása
  • vendégtér higiéniájának megőrzése
  • árurendelés összekészítése

Elvárások

  • 1-2 év releváns fodrászati tapasztalat
  • ismerd az elméletet
  • légy naprakész és nyitott a tudásra
  • tudj csapatban dolgozni

  • Hajhosszabbításban / tartós hajegyenesítésben szerzett tapasztalat
  • "Multitasking"

Amit kínálunk

  • bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • borravaló
  • lendületes baráti csapat
  • rugalmas időbeosztás
  • korlátlan kávé
  • teljesítményarányos bér: alapfizetés + borravaló + teljesítmény jutalék

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános