Diákmunka

Shop eladó csapattagot keresünk pécsi autóápolási centrumba

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 01. 24. 16:01

Cégünk főprofilként gépjármű állagmegőrzéssel tevékenykedik a magyar piacon kiemelt szereplőként, ezenkívül prémium minőségi autóápolási termékek gyártásával is foglalkozik.

Néhány hónappal ezelőtt megnyitottuk Autóápolási Centrumunkat Pécsett, ahova olyan Kollégát/Kolléganőt keresünk, aki kellően magáénak tudja ezt érezni,akár a késöbbiekbe szintet tudna lépni és az egész shop/webshop üzletágat vinné. Szereti a kocsikat, az eleganciát, a prémiumot, és az igényességet.

Csapatunk fiatalos, és dinamukasan fejlődik.

Különösen nagy figyelmet fordítunk az Ügyfél elégedettségre.

Feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása
  • Üzlet Polcain termékfeltöltés
  • Webshop megrendelések összeállítása-küldése
  • Új termékek felvitele webshopba
  • Üzlet folyamatos fejlesztése
  • Akciók-Nyereményjátékok előkészítésében való részvétel

Elvárások:

  • Érettségi
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztosság
  • Önálló munkavégzés
  • B kategoriás jogosítvány
  • Office felhasználói ismeretek

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • Marketing tapasztalat
  • Akard az előrelépést!

Amit kínálunk:

  • Fiatalos lendületes csapat
  • Frekventált munkakörnyezet
  • Jó hangulat
  • Versenyképes bérezés+ egyéb juttatások
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése