Szakmunka

Pécsett gépészeti irányultságú végzettséggel keresünk gépmestereket

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 01. 14. 11:57

Gépmestereket keresünk gépészeti irányultságú végzettséggel, és gépészet iránti érdeklődéssel pécsi Partnerünk termelési osztályára!

Feladatok:

  • Gépek beállítása, beállítások ellenőrzése
  • Gépek, gépcsoport állapotának műszaki felügyelete
  • Üzemzavarok gyors és hatékony elhárítása
  • Hibák kijavítására hozott döntések kivitelezése, hibák dokumentációja illetve segítség az adminisztrációban
  • Részvétel a gépek karbantartási és tisztítási folyamatában
  • Termékváltásokhoz szükséges módosítások elvégzése
  • Részvétel a minőségellenőrzésben és dokumentációban
  • Hatékony műszakátadás és folyamatos visszajelzés a gépek műszaki állapotáról

Elvárások:

  • Középfokú, gépészeti irányultságú végzettség és gépészet iránti érdeklődés
  • Pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Együttműködés és segítőkészség
  • 3 műszak vállalása

Előnyök:

  • Termelésben szerzett tapasztalat (külön előny a gépészként szerzett tapasztalat)
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése