Raktározás, logisztika

Beszállítói-vevői kapcsolattartó kollégát keresünk Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 01. 10. 08:22

A Kábeltechnika Hungaria Kft. osztrák és cseh tulajdonú nemzetközi vállalat. Fő tevékenységünk a kábelkonfekcionálás autó és egyéb ipari felhasználásra.

Pécsi üzemünkbe keresünk új kollégát beszerző-vevői kapcsolattartó munkakörbe.

Legyen Ön is csapatunk tagja!

Feladatok:

  • kapcsolattartás külföldi vevőkkel és beszállítókkal
  • vevői rendelések koordinálása
  • nyersanyagok, félkészáruk, segéd- és üzemi anyagok beszerzése, szállítási határidők felügyelete
  • egyéb munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • jó német nyelvtudás (Állásinterjú német nyelven zajlik!)
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség.

Előnyök:

  • Microsoft Navision ismerete
  • termelővállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint
  • céges mobiltelefon korlátlan magánhasználattal
  • kihívást jelentő feladatok
  • fiatal csapat
  • multinacionális vállalati környezet
  • nemzetközi kapcsolatok.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése