Műszakvezetői állás Pécsett versenyképes bérezéssel

Iwatech Kft.
Pécs
2020. 01. 06.

Fémmegmunkálással foglalkozó vállalat tapasztalattal rendelkező műszakvezető munkatársat keres egy műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Az üzem területén felmerülő műszakvezetői feladatok ellátása, munkafolyamatok teljes körű felügyelete és koordinálása
  • A termelés folyamatának megszervezése, irányítása, biztosítása
  • A termelés hatékonyságának növelése
  • Minőségellenőrzés végrehajtásának ellenőrzése
  • Beosztottak motiválása, a megfelelő munkalégkör kialakítása, a csapat összefogása.
  • Eszközök biztosítása
  • Munkavédelmi előírások betartásának ellenőrzése
  • Gyártási dokumentáció kezelése, adatrögzítés

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Gyártás területen szerzett 4-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Számítógép felhasználói ismeretek (excel, word)
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános