Pécsi utazási irodába azonnali kezdéssel új kollégát keresünk

GRAND-TOURS Kft.
Pécs
Bruttó 210 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2020. 01. 02.

A Grand Tours pécsi irodájába új kollégát várunk csapatunkba, akár azonnali kezdéssel!

Amit kérünk:

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • német és vagy angol minimum középfokú nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség

Ami előnyt jelent:

  • utazási irodai tapasztalat
  • foglalási rendszerek ismerete
  • téli árualap ismerete: síelős és egzotikus

Amit mi biztosítunk:

  • belvárosi irodában modern minden technikai eszközzel felszerelt munkahely
  • jó csapatba, fiatal és vidám kollégákkal való munkavégzés egy biztos háttérrel rendelkező nemzetközi cégnél
  • érdekes, változatos  utazásszervezés a világ minden pontjára
  • önálló munkavégzés
  • jó kereseti lehetőség
  • utazási lehetőség a világ minden pontjára

 Jelentkezéseket e-mailben a "JELENTKEZEM" gombra kattintva kérjük elküldeni.

Feladatok

  • szervezett és egyéni utak értékesítése a világ minden tájára, repülőjegy értékesítés, szállásfoglalás a világ minden téjára,  partnerekkel kapcsolattartás magyar német és vagy angol nyelven, ügyfélforgalom

Elvárások

  • minimum középfokú iskolai végzettség, német és vagy angol min. középfokú nyelvtudás, jó kommunikációs készség, nyitottság, jó csapatszellem, levelező rendszer ismeret, social media ismerete használata

  • utazási irodai tapasztalat, magyar és nemzetközi foglalási rendzserek ismerete, számítógépes ismeretek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott