Álláslehetőség kivitelező, projektvezető munkakörbe Pécsett

MV NetSystems Kft.
Pécs
2019. 12. 06.

Cégünk professzionális megfigyelő és biztonságtechnikai rendszerek tervezésével, fejlesztésével, kivitelezésével és üzemeltetésével foglalkozik.

Bővíteni kívánjuk csapatunk, melyhez kivitelező, projektvezető munkatárs pozícióba keresünk új munkatársat.

Feladatok

  • gyengeáramú rendszerek telepítése, hiba elhárítása, karbantartása
  • a kivitelezési munkák elvégzése, irányítása
  • dokumentáció készítése a telepítés menetéről, állapotáról
  • a kivitelezéssel kapcsolatos egyeztetések és egyéb ügyintézés elvégzése
  • cégünk méltó képviselete, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • műszaki szupport biztosítása
  • szakmai képzéseken való részvétel

Elvárások

  • informatikus, gyengeáramú, vagy vagyonvédelmi műszerész végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • mikrohullámú átjelző eszközök telepítésében szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány, és vezetési rutin
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, és a beosztottak irányítása

  • Innovatív, piacvezető, új technikai megoldásokat kínáló termékpaletta
  • Hosszú távú, stabil munkahely, egy gyorsan fejlődő, növekvő cégben, ami NEM nagyvállalat
  • Kulturált munkakörülmények
  • Jó csapat

Amit kínálunk

  • Jó kereseti lehetőség, hosszú távú karrier
  • Szakmai fejlődés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető