Raktározás, logisztika

Távközléssel foglalkozó cég beszerző munkatársat keres pécsi telephelyére

Munkavégzés helye: Pécs
2019. 11. 27. 12:12

A Comfidence Kft., a Magyar Telekom Kft. hivatalos partnere beszerző munkatársat keres pécsi telephelyére, távközlési anyagok, eszközök beszerzésére

Feladatok:

  • anyagok operatív beszerzése a munkatársak részére,
  • beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • beszállítói szerződések előkészítése a kereskedelmi feltételek rögzítésével,
  • folyamatos kapcsolattartás a pénzügyi osztállyal
  • árajánlatok bekérése vállalati igények alapján, minimum három beszállító tendereztetése (anyag, szerszám stb.)
  • raktárkészlet figyelése, egyeztetés a raktárvezetővel
  • a felmerülő problémák megoldása.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógépes ismeretek
  • talpraesettség, határozottság
  • önálló, rugalmas munkavégzés.

Előnyök:

  • beszerzés területen szerzett tapasztalat
  • műszaki/távközlési területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • határozatlan idejű munkaszerződés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése