Menedzsment

Műszakvezető munkakörben álláslehetőség Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2019. 11. 27. 15:17

A Warema cégcsoport

A Warema piacvezető szerepet tölt be a világon az árnyékolók gyártása terén. A családi vállalatot 1955-ben alapították Németországban, fennállása óta pedig belső és külső árnyékolókat, valamint vezérlési rendszereket gyártó, komplett szolgáltatóvá nőtte ki magát.

A prémium árnyékolókat gyártó Warema Outdoor Living, Home Comfort és Smart Home területen felvonultatott, egyedi termékmegoldásai növelik az életminőséget, és javítják az emberek közérzetét. Okos vezérlési technológiák alkalmazásával pedig egyúttal az otthonok és az ipari épületek energiahatékonyságának növeléséhez is hozzájárulnak.

A termékportfólióba tartoznak a zsalúziák mellett többek között a redőnyök, a napellenzők, a napvitorlák és az olyan belső árnyékolástechnikai termékek, mint a roletták. A Warema cégcsoportnál több mint 3700 ember dolgozik világszerte.

Feladatok:

  • Maximum 40 fős csapat személyzeti menedzsmentje, valamint a műszak és a szabadságtervezése.
  • Személyzeti tervezés és részvétel a csapat kiválasztásában.
  • A csapat képzése és támogatása, valamint fejlesztése.
  • Koordináció más németországi osztályokkal az összes termelési folyamat összehangolása érdekében.
  • A munkafolyamatok jobbá tétele és szervezése
  • A termelési folyamatok optimalizálása a munkaállomásokon a nagyobb termelékenység elérése érdekében
  • Felelősségvállalás a folyamatosan magas termékminőségért.
  • Alapanyag készletek nyomon követése.
  • Kétműszakos munkavégzés

Elvárások:

Végzettség

  • Középiskolai gazdasági vagy műszaki végzettség. Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel.
  • Folyékony németnyelvtudás szóban és írásban.
  • A vezetői tapasztalat szükséges.
  • A gyártási tapasztalat előny, de nem követelmény.
  • A MS Office haladó szintű ismerete.

Előnyök:

Személyes készségek

  • Erős szociális készségek, motiváló kommunikációs képesség.
  • Magas minőség és költségtudatosság.
  • Változási hajlandóság és kezdeményezőkészség, valamint célorientált és szisztematikus munkavégzés.
  • Hajlandóság túlórára.
  • Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás és önbizalom.

Amit kínálunk:

  • Egyéni betanítás tapasztalt kollégák segítségével
  • Változatos munkakör és biztos munkahely egy innovatív és folyamatosan növekvő családi vállalkozásnál, mely technikai árnyékolásban világszinten piacvezető
  • Független és felelősségteljes munka
  • Családbarát munkahely
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése