Rendezvénytechnikusi állás pécsi székhelyű vállalkozásnál

Vizuál Tipp Kft.
Pécs
2020. 07. 14.

Pécsi székhelyű vállalkozás rendezvénytechnikusokat keres video-, hang és fénytechnikai pozíciókra.

Amennyiben szereted a változatosságot és nem gond ha változó munkahelyen kell dolgoznod várjuk önéletrajzod, nettó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Rendezvénytechnikai eszközök telepítése a helyszínre, üzemeltetése
  • Műszaki berendezések, kellékanyagok összekészítése a beérkező megrendelések alapján
  • Fesztiválok, koncertek, színpadi produkciók  zavartalan technikai kivitelezése és lebonyolítása
  • Előírások, szabályok betartása a rendezvény kivitelezése során
  • Helyszín, termékek, audiovizuális eszközök és berendezések épségének megóvása
  • Eszközök hiánytalan telephelyre történő visszaszállítása dokumentáció alapján történő átadása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magas szintű hardver és szoftver ismeret
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktív hozzáállás, elhivatottság a szakmai fejlődéshez
  • Precizitás, kimagasló problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Rendezvénytechnikában szerzett tapasztalat
  • Technikusi végzettség, műszaki tanulmányok
  • Gépkezelői jogosítvány
  • Ipari alpinista végzettség

Amit kínálunk

  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kiemelkedő eseményeken és projekteken való részvétel
  • Fiatalos munkakörnyezet, összetartó csapat
  • Szakmai tanulási és fejlődési lehetőség
  • Magas minőségű és széleskörű eszközpark
  • Hatékony logisztikai háttér biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott