Szállítás, fuvarozás

Autóalkatrész kiszállító állás Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
Fizetés: Nettó 130000 - 150000 / hónap
2019. 11. 12. 11:34

Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal?
Szeretsz vezetni?

Az Autonet Import Magyarország Kft. szerződött alvállalkozójaként, stabil hátterű vállalkozás keres állandó kollégákat autóalkatrész kiszállító pozícióba pécsi telephelyére.

Amit biztosítunk:

  • munkavégzés határozatlan időtartamú munkaszerződéssel
  • próbaidő 3 hónap
  • munkaruha
  • céges autó
  • céges mobiltelefon

Kezdés: azonnal

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehetséges a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Jelige: PÉCS

A beküldött önéletrajzok alapján fogjuk a kiválasztott jelölteket egy személyes találkozó egyeztetése után interjú keretében meghallgatni. Akit nem választunk ki, e-mailben fogjuk értesíteni.

Feladatok:

  • áruszállítás
  • visszáru kezelés
  • utánvét kezelés

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány (3-5 éves)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Előnyök:

Amit kínálunk:

  • munkaruha
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése