Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Képzési munkatárs / Tréner kollégát keresünk Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2019. 11. 07. 11:58

A magyar tulajdonban lévő Tom Market Kft. egy dinamikusan fejlődő, országos lefedettséggel rendelkező franchise élelmiszerbolt hálózat. 11 év után a pécsi központ mellett telephelyeink budapesti központi logisztikai raktárral és irodával bővültek, de a fejlődés itt sem áll meg, ezért új munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Képzési munkatárs/Tréner

Feladatok:

  • Intenzív részvétel az oktatási anyagok összeállításában a kezdettől a folyamat végéig
  • Szoros együttműködés területi képviselő, hálózatfejlesztő, beüzemelő kollégákkal az oktatási anyagok elkészítése során
  • Tréningek és képzések tartása új és meglévő partnerek számára az előzetes igényfelmérések alapján
  • Működési hatékonyság javítása, utógondozási feladatok ellátása
  • Szervezetfejlesztési projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalattal rendelkezik (pl: üzletvezető, boltvezető)
  • Minimum középfokú végzettség birtokában van (előnyként tekintünk az oktatáshoz kötődő végzettségre)
  • Kiválóan kommunikál, könnyen teremt kapcsolatot, közvetlen személyiség
  • Pro-aktívan áll hozzá feladataihoz, képes önállóan de akár csapatban is dolgozni
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal, nem okoz számára problémát az akár napi szintű utazás

Amit kínálunk:

  • Motiváló és versenyképes fizetés havi szinten
  • Szolgálati gépjármű, adott km számú magánhasználatra, illetve egyéb munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, laptop)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, három hónapos próbaidővel
  • Stabil hátterű és folyamatosan fejlődő vállalati háttér, amelyhez az Ön munkája is hozzájárul
  • Támogató vezetőség, összetartó csapat
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése