Informatika, telekommunikáció

Adatbázisfejlesztő munkatársat keresünk pécsi bővülő csapatunkba

Munkavégzés helye: Pécs
2019. 11. 05. 11:35

Cégünk 3D történelmi rekonstrukciókkal, történelmi animációs filmekkel és az elméleti rekonstrukciókhoz köthető interaktív tartalomfejlesztésekkel, kiállítási információs felületek készítésével, mobil applikációk fejlesztésével foglalkozik.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük adatbázisfejlesztő munkatársunkat.

Feladatok:

  • Adatbázis lekérdezések készítése, optimalizálása
  • Meglévő modulok optimalizálása, bővítése
  • Adatbázis rendszerek telepítése, konfigurálása, karbantartása
  • Support szolgáltatás az ügyfelek részére

Elvárások:

  • PHP és MYSQL-ben szerzett tapasztalat
  • Laravel keretrendszer ismerete
  • Verziókövető rendszer ismerete (GIT preferált)
  • HTML, CSS és JAVASCRIPT alapos ismerete
  • Objektum orientált szemléletmódban való gondolkodás
  • UNIX alapú operációs rendszer alapszintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Angol nyelvtudás előny.

Előnyök:

  • Egyén nyelven történő programozás

Amit kínálunk:

  • Modern irodai környezet
  • Profi fejlesztői légkör
  • Szakmai kihívásokkal teli, változatos munka
  • Egyéni, kreatív ötleteket támogató, fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése