Adatbázisfejlesztő munkatársat keresünk pécsi bővülő csapatunkba

Cégünk 3D történelmi rekonstrukciókkal, történelmi animációs filmekkel és az elméleti rekonstrukciókhoz köthető interaktív tartalomfejlesztésekkel, kiállítási információs felületek készítésével, mobil applikációk fejlesztésével foglalkozik.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük adatbázisfejlesztő munkatársunkat.

Feladatok

  • Adatbázis lekérdezések készítése, optimalizálása
  • Meglévő modulok optimalizálása, bővítése
  • Adatbázis rendszerek telepítése, konfigurálása, karbantartása
  • Support szolgáltatás az ügyfelek részére

Elvárások

  • PHP és MYSQL-ben szerzett tapasztalat
  • Laravel keretrendszer ismerete
  • Verziókövető rendszer ismerete (GIT preferált)
  • HTML, CSS és JAVASCRIPT alapos ismerete
  • Objektum orientált szemléletmódban való gondolkodás
  • UNIX alapú operációs rendszer alapszintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Angol nyelvtudás előny.

Előnyök

  • Egyén nyelven történő programozás

Amit kínálunk

  • Modern irodai környezet
  • Profi fejlesztői légkör
  • Szakmai kihívásokkal teli, változatos munka
  • Egyéni, kreatív ötleteket támogató, fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott