Gyártás, termelés

Szerviz lakatos munkakörbe kollégákat keresünk hosszú távra Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2019. 11. 04. 08:24

Pécsi telephellyel, speciális ipari berendezések országszerte végzett karbantartásához fémipari vagy gépipari alapvégzettségű kollégákat keresünk szerviz lakatos munkakörbe, hosszú távra.

Heti 2-4 nap vidéki tartózkodást vállalni tudó és akaró, motivált kollégák jelentkezését várjuk iskolai végzettséget és korábbi (leinformálható) munkatapasztalatot is bemutató önéletrajzzal, bemutatkozó levéllel.

Feladatok:

  • cégünk profiljába tartozó speciális ipari berendezések üzemelési helyen történő karbantartása az ország különböző pontjain
  • esetenként műhelyben végzett előkészítő vagy javító munka, valamint helyszíni technológiai gépészeti szerelés

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (pl. lakatos, gépszerelő)
  • motivált, önálló, megbízható, precíz munkavégzés vezetői utasítások betartásával
  • B kategóriás jogosítvány min. 5 év gépjárművezetői tapasztalattal
  • ápolt megjelenés, csapatszellem, jó kommunikációs és probléma megoldó készség

Előnyök:

  • több éves szakmai tapasztalat
  • angol/német nyelv alapfokú ismerete
  • targonca vezetői új típusú jogosítvány
  • tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony 3 hónap próbaidő után
  • megbízható bérfizetés
  • kultúrált üzemi és szociális munkakörnyezet, családias csapat
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése